Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezóna 2011/2012 » Turnaj v Benátkách

Turnaj v Benátkách

publikováno 24.03.2012 (aktualizováno 26.03.2012)

vezeme stříbro

sestava v Benátkách

gólman: Jakub Marvan

obrana: Pavel Vaněček, Karel Moravec, Stenly, Jozan

útoky: Bordel-John Deere-Cukoun, Bimbi-Honza Person-Jarda, Capo-AlešN-Ivan

Tabulka:

24.3.2012 HC Praha Sudovští Berani HC Bobři HC Válec Úvaly body skóre pořadí
HC Praha  XXX 0:6 4:0 1:7 3 5:13 3.
Sudovští Berani 6:0 XXX 5:0 4:1 9 15:1 1.
HC Bobři 0:4 0:5 XXX 0:3 0 0:12 4.
HC Válec Úvaly 7:1 1:4 3:0 XXX 6 11:5 2.

1.zápas: HC Válec Úvaly vs HC Bobři (3:0)

góly: Jozan, AlešN, Bordel

neznámý soupeř HC Bobři a místo ledu spíš sněhová krusta. v zápase jsme byli o kus lepší, ale nemohli jsme dlouho přidat uklidňující druhý gól a soupeř pořád hrozil z brejků. nakonec se trefil po dorážce, téměř vleže, Aleš a vítězství jistil pěknou střelou nad lapačku Bordel. super výkon Jakuba v brance, trápení prvního útoku!

2.zápas: HC Válec Úvaly vs Sudovští Berani (1:4)

góly: AlešN

vývoj skóre: 0:1, 1:1, 1:4

bylo jasný, že kdo tenhle zápas vyhraje, bude adept na zlato. začali sme kakastrofálně, ani jsme se nesešli včas na ledě! (jooo z šatny na led to byla hrozná dálka). nedůraz a nesoustředěnost, trochu rozházená hra a už po dvou minutách jsme prohrávali. Capo vzápětí pěkně zavezl puk a vyslal bombu na gólmana soupeře, ten pouze vyrazil a Aleš byl na včas na správnym místě - srovnáno. vypadalo to na vyrovnanou hru, šance na obou stranách. pak ale přišla ženyjální nahrávka Bordela přímo na hůl soupeře (při našem tlaku v útočný třetině) a z brejku i se štěstím prostřelili Jakuba. ten se mohl vzteknout, ale dobře že nás trochu seřval. zkoušeli jsme co se dalo, ale soupeř byl hokejovější a potrestal nás ještě dvěma góly. rozhodčí nám jednu branku neuznal (mohli jsme snížit na 3:2), ale holt jsme podlehli lepšímu... bafuňáři HC Válec ještě zkusí výsledek zvrátit na administrativním poli - soupeřův hráč Pavel "kikinka" Mareček totiž nastoupil ve stulpnách Válce a navíc měl svoji reklamu nejen na našich dresech, ale i na dresech vlastních a to je určitě střet zájmů a tudíž diskvalifikace ;)

3.zápas: HC Válec Úvaly vs HC Praha (7:1)

góly: Jozan, Pavel V., Jozan, John Deere, Bordel, Bimbi (v oslabení), Cukoun

vyloučení: Cukoun

vývoj skóre: 6:0, 6:1, 7:1

po prohře s Beranama, jsme se soupeřem hráli o druhé místo. důrazný varování první lajně se neminulo účinkem, konečně začli kluci jezdit, nahrávat si a hlavně dávat góly. začali jsme zostra a po po 5ti minutách už jsme 3:0 vedli a směřovali ke stříbru. Pája Vaněček vysekl super blafák gólmanovi. do půlky (hrálo se 2x20min) jsme navýšili na 5:0 a bylo jasný, že tohle si vzít nenecháme. trochu jsme už zvolnili, soupeř hrál jen na dvě lajny a hrál druhý zápas po sobě, přesto nám dokázali dát branku a neodešli s nulou. Bimbi skóroval ve vlastním oslabení a na 7:1 dával po pěkný souhře z buly Cukoun.

Suma sumárum

plusy: super gólman, góly v posledním zápase, dobrý střídání, dostatek lidí v sestavě, dobrá hra obrany

minusy: trápení v koncovce, nedůslednost, místy dost rozevlátá hra, sólování v prvním zápase, hrozná kvalita ledu - hráli jsme sudé zápasy, tj. vždy před úpravou ledu

góly:

• 3 - Jozan