Úvod » Sezóna 2010/2011 » Turnaj v Popovicích

Turnaj v Popovicích

publikováno 21.02.2011 (aktualizováno 12.12.2011)

vezeme bronz

Velký týmový úspěch - vezeme třetí místo z mezinárodního turnaje ve Velkých Popovicích. Trochu nám tu radost kalí zpráva, že se turnaje zúčastnily tři týmy, ale co...historie se neptá ;)

sestava v Popkách

gólman: Mudrc

obrana : Honza Votoček, Stenly, Milan Faltus, Radek Kazda, Jarda Hájek

útoky: Petr Kaipr-Martin-Karel Hrubý, Honzin-Jozan-Bordel, Bimbi-Capo-Honza Person

Tabulka:

5.2.2011 Stará Garda Popovice HC Liptovský Hrádok HC Válec Úvaly body skóre pořadí
Stará Garda Popovice  XXX 7:2 7:2  4 14:4 1.
HC Liptovský Hrádok 2:7  XXX 3:2  2 5:9 2.
HC Válec Úvaly 2:7 2:3  XXX  0 4:10 3.

1.zápas - HC Válec Úvaly vs HC Liptovský Hrádok

První mezistátní zápas Válce v historii. Soupeřův kapitán měl 71 let - neskutečnej borec! A vzadu měli spolehlivého gólmana (později byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje). Zápas byl vyrovnanej, Hrádok hrál spíše na brejky a to nám moc nesedělo. Měli jsme spoustu šancí, ale gólmana jsme nemohli nidko prostřelit. Po první třetině jsme prohrávali 1:0, po druhé už 3:0. Do třetí jsme nastoupili s odhodláním aspoň vyrovnat a málem to vyšlo. Dotáhli jsme na 3:2, tlačili se do branky, odvolali gólmana, ale výsledek se už nezměnil.

Vývoj skóre: 0:3, 2:3

Vyloučení: Bordel 2x, Votok, Martin, Jarda Hájek

2.zápas - HC Válec Úvaly vs Stará Garda Popovice

Do zápasu nemohl nastoupit Radek Kazda - zranění kolene z prvního utkání. Stará Garda vyhrála nad Hrádkem 7:2, takže jim stačila i remíza k celkovému vítězství. Na tu ale Garda nehraje :) Dvě třetiny jsme s nima drželi krok, dokonce jsme ještě 1:0 vedli. Bohužel v poslední třetině už jsme se zlomili a dsotali 4 góly, takže výsledek byl stejný jako když hráli s Hrádkem - 7:2 pro Starou Gardu.

Vývoj skóre: 1:0, 1:3, 2:3, 2:7

Vyloučení: Votok, Honzin

Suma sumárum

plusy : parádní tým, počet šancí, zodpovědná hra, pozvání na Slovensko

minusy : klasika - neproměňování šancí, vysoký počet vyloučení!, občas chaos ve střídání a trochu se nám zdálo, že nás poškodil rozhodčí