Úvod » Sezóna 2008/2009 » Turnaj v Benátkách

Velikonoční turnaj v Benátkách

publikováno 22.03.2009

 21.3.2009 Sudovští Berani HC Úvaly Pirani Kochánky Tsunami Nymburk body pořadí
Sudovští Berani  XXX 4:8 3:3 2:3  1 4.
HC Úvaly 8:4  XXX 5:2  3:1  9 1.
Pirani Kochánky 3:3 2:5  XXX  4:3  4 2.
Tsunami Nymburk 3:2 1:3 3:4  XXX  3 3.

Sestava

gólman: Ufo

obrany: Radek Kazda-Votok, Standa-Jozan

útoky: Pavel-Aleš-Honzin, Bordel-Dan-Martin, Ivan-Olda-Honza

1.zápas - HC Úvaly vs Sudovští Berani

Úvodní zápas turnaje proti domácím. Za Berany nenastoupil Pavel Mareček, takže jsme byli o něco klidnější. Vletěli jsme na ně jako vítr. Hned v prvním střídání, po pěkný souhře, zakončoval Pavel Vaněček. Nechali jsme je ještě srovnat, ale pak se rozjel brankostroj. Jozan dorážkou 2:1, střela od Standy 3:1, Olda sám před gólmanem 4:1, Pavel 5:1. Po změně stran ujel Dan v oslabení 6:1, Jozan střela od kruhů 7:1. Berani snížili po hezkym úniku na 7:2, ale vzápětí Aleš zvýšil na 8:2. To už jsme trochu polevili, koncentrace poklesla a dostali jsme ještě dva poměrně laciný góly. Konečný stav 8:4, super hra dopředu, slabší bránění od třetí lajny, rozhodčí nám navíc neuznal jeden gól.

Vyloučení: Honzin

2.zápas - HC Úvaly vs Tsunami Nymburk

Vyhecovanej zápas proti Nymburskejm, za který hráli Dušan s Petrisem. Tsunami nejsou žádný nazdárkové, nastoupili zostra a na ledě se začalo pěkně jiskřit. Bohužel to odnesl zraněním Pavel Vaněček a musel v polovině odstoupit kvůli poranění ramene. Vedení nám zajistil Votok, švihem zpoza kruhů překvapil gólmana. Hrálo se svižně, ale nechali jsme se hodně a hlavně zbytečně vylučovat. Honzina jsme museli klidnit, aby se s někým nepopral, naštěsti si neustále psal SMSky se svým psychologem, takže to dobře dopadlo Nakonec Tsunami při našem oslabení srovnali na 1:1 a při dalším našem vyloučení jsme měli notnou porci štěstíčka. Ufo vyrazil střelu na spojnici břevna a tyčky, od ní letěl puk do druhý tyčky a naštěstí pro nás se potom odrazil ven. Po změně stran jsme opět skórovali v oslabení, tentokrát Aleš po hoooodně dlouhý kličce. 10 minut před koncem rozhodčí odpískal nájezd proti Tsunami, ale Dan ho neproměnil. Hrálo se až do konce, Tsunami se hnali za vyrovnáním, ale v poslední minutě Bordel (umístěnym golfákem od modrý) poslal náš tým do boje o zlato.

Vyloučení: Standa, Honzin, Radek Kazda, Radek Kazda, Standa, Honzin

3.zápas - HC Úvaly vs Pirani Kochánky

Na nějaký propočty jsme nebrali ohledy, chtěli jsme vyhrát i poslední zápas a dojít si pro zlato. Pirani se proti nám vytáhli a kousali možná víc než Nymburk. Ale zase jsme šli do vedení my, Honzin se uvolnil přes obránce a nekompromisně zavěsil, dalšího přidal po hezký kombinaci Bordel. Pirani snížili po mojí hrubce v obraně, ale dotáhnout jsme je nenechali. Po změně stran přidal schovanou střelou od modrý třetího góla Votok a chvilku na to Honzin vykoupal gólmana na 4:1. Ke konci si krásně sjel Votok mezi kruhy a po přesnym pasu od Honzina zvýšil už na 5:1. To už jsme začali slavit a nechali Piraně upravit na konečných 5:2. Zlato je doma a pohár taky

Vyloučení: Standa, Honzin

Suma sumárum

plusy : vítězství v turnaji, dobrá hra dopředu, produktivita (dva góly dokonce ve vlastním oslabení), týmová hra

minusy : chaos ve střídání, hodně zbytečných vyloučení, slabší hra obrany (a vůbec bránění celkově) a hlavně nemáme vlastní dresy, vypadáme jak cirkus!

střelci : 3 - Votok; 2 - Honzin, Pavel V., Aleš, Bordel, Jozan; 1 - Standa, Olda, Dan

vyloučení : 4x Honzin, 3x Standa, 2x Radek Kazda

 Musíme vymyslet název našeho týmu - Krocani, Šraňky, Dynamo, Traktor...prostě HC něco Úvaly. Nápady posílejte do diskuze

 

Co jsme přijeli udělat? VYHRÁT!

Co jsme udělali? VYHRÁLI!

Co uděláme příště? VYHRAJEME!!!

Obrázky k článku

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil jozan | 24.03.2009 16:50
THC je dobrý do tý doby, dokud nebudem žádat město Úvaly o nějaký příspěvek...pak už by s tím mohl být problém
Osobní profil stenlymouse | 24.03.2009 10:07
Když ne krocani, tak hlasuju pro šraňky. Ty ouvalský totiž zastaví doopravdy každýho. Třeba v sobotu nás zastavily hnedle dvakrát.
Osobní profil Bordel | 24.03.2009 5:01
Ti dam HC..sme se prece dohodli na THC
a to zn.: Total Hockey Club
*podobnosti oznaceni s jsitou latkou jsou ciste nahodne
Osobní profil jozan | 23.03.2009 12:31
pošlete mi na mail
(jmartinovsky@gmail.com) fotky z turnaje-doplním je do fotogalerie...díky

Kalendář akcí

« 10 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
123 4567
8910 11121314
151617 18192021
222324 25262728
293031    
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery