Úvod » Zprávy

Válec obranář

publikováno 07.01.2015

Čus Válec,
Moc často tady nepřispívám, ale po včerejších posledních 10 minutách proti Lyšákům nemůžu odolat. Celý zápas byl naprosto vyrovnaný a mohl vyhrát kdokoliv. Nebojácným důrazem Ivana před bránou soupeře se nám však podařilo 10 minut před koncem zápasu za stavu 3:3 převážit mističku vah na naší stranu. V ten okamžik se stalo nevídané a Válec začal skvěle bránit střední pásmo a nedovolil soupeři téměř nic. Asi jsme koukali na čtvrtfinále 20tek, protože přesně tak to hráli Slováci celý zápas. Pojďme se zamyslet nad tím, zda tuto taktiku nepoužít při každém obdobném zápase, když povedeme o gól o dva. Vždyť v tu chvíli nemusíme nutně dávat další góly, ale stačí poctivě bránit (vím, že to sedí zrovna ode mě :-)).
Za sebe musím říct, že mě těch posledních 10 minut, kde byla cítit týmová hra bavilo víc než celý zápas co jsem stál na červené čáře!